Isadepäeva kingiideed

STIHL_isadepaev_1200x1200

Isadepäev on kohe-kohe käes, kuid pole veel suutnud välja mõelda, mida oma isale kinkida? Muuda aiatööd tema jaoks lihtsamaks, nauditavamaks ja mugavamaks STIHLi akutööriistadega.

Oleme kokku koondanud paljude lemmikud STIHLi tooted, mille hulgast leiad ka sina kindlasti oma isale sobiva kingituse.

STIHL akutolmuimeja SEA 20

STIHL SEA 20 tolmuimeja töötab pisikese ja võimeka aku toel. Tolmuimeja on vaikne ning käepärane. Seadet on mugav kasutada nii parema- kui ka vasakukäelisel. Käivitusnuppu on võimalik lukustada, mis tagab järjepideva töö. Mustus kogutakse kogumiskasti, mida saab eemaldada vaid ühe liigutusega. See teeb tühjendamise ja puhastamise lihtsaks ja mugavaks.

se-sea20-sp-002

STIHL akuga muru- ja hekikäärid HSA 26

Mugav, käepärane, kerge ja laialdaste kasutamisvõimalustega Stihl muru- ja hekikäärid HSA 26 aiapidajale ja äritarbijale, näiteks puukoolile ja aiandile. Ideaalne tööriist dekoratiivpõõsaste, väiksemate hekkide ning muruservade lõikamiseks ja piiramiseks. Muru- ja hekikäärid on hästi tasakaalus ja ergonoomilised. Kummist käepide annab mugavust töötamisel ja tööriist püsib kindlalt käes. 

STIHL akuoksasaag GTA 26

Ergonoomiline, kompaktne ja hästi tasakaalus akuoksasaag Stihl GTA 26 on ideaalne põõsaste ja puude lõikamiseks, haljastusjäätmete purustamiseks ja väiksemateks ehitustöödeks. Mugav ja lihtne kasutada, madal müratase, suur lõikejõudlus ning puhas ja täpne lõige. Oksasaag on mõeldud kasutamiseks koduses aiatöös, samuti ka haljastustöödes ja puukoolides tehtavaks tööks.

Akuoksasaag STIHL GTA 26

Mängutööriistad lastele

Et isal sujuks töö paremini ja oleks koos tegemise rõõmu, siis leiab meie tootevalikust ka lastele sobivaid vahendeid. 

stihl laste mootorsaag
stihl mängu trimmer
stihl mängu lehepuhur