Stiga Akuga muruniiduk Combi 753 SQ AE

599,00 

Kaal pakendiga 39 kg
Mõõtmed pakendiga 990 × 575 × 490 mm
Lõikekorpuse materjal Galvaniseeritud Teras
Lõikelaius (cm) 51
Vedavad rattad Tagumised, liikumis kiirus reguleritav
Mootor 48V 1,5kw harjavaba mootor. Aku ja laadija müüakse eraldi
Koguja Hübriid, 60L, täituvuse indikaator
Rattad ees/taga mm 200/280 Kuullaagrid
Kõrguse reguleerimine Tsentraalne 6, 22-80mm
Kiiruse reguleerimine Reguleeritav, Eco-mode
Lõikemeetod Kogujaga, multšiga, tahaväljavisekega ja külgväljaviskega

 

Toode on hetkel laost otsas.

Teavita toote saadavusest

Stiga Akuga muruniiduk Combi 753 SQ AE – Vaata tutvustavat videot siit!

Keskkonnasõbralikul muruniidukil STIGA Combi 753 SQ AE on uue põlvkonna topelt aku, mis tagab vaikse töö, emissiooni ja vähese hoolduse. Kaks akut töötavad üheaegselt, tasakaalustades erinevad laadimised ja tagades suurema sõltumatuse ja pikema aku tööea. Combi 50 SQ DAE töötab 51 cm lõikelaiusega ja 60-liitrise kogujaga ja täitumis indikaatoriga. Tagarattavedu pakub abi kasutamise lihtsustamiseks, samal ajal kui elektrooniline regulaator võimaldab teil masina kiiruse kõndimiskiirusega sobitada. Seda mitmekülgset muruniidukit saab kasutada ka külg väljaviskena, tagumise väljastusrežiimi või multšimisrežiimi korral, mis peenestab rohu peeneks ja ladestab jäägid maapinnale loodusliku väetisena. Tsentraliseeritud lõikekõrguse valijat saab käepärase hoova abil hõlpsalt seada kuueks erinevaks kõrguseks (vahemikus 22 kuni 80 mm). Kokkupandaval pehmendusega käepidemel on pult, mis näitab aku laadimise taseme, kiiruse ja ökorežiimi funktsiooni aktiveerimise jälgimiseks. Masin võimaldab kasutada kaks kuni 7,5 Ah akut ja laadijat mis müüakse eraldi ning neid saab kasutada kõigis STIGA 500, 700 ja 900 seeria toodetes.

 

Stiga akumuruniiduk COMBI 753 SQ AE parim mudel väiksemasse koduaeda.

Keskkonnasõbralikul akumuruniidukil STIGA Combi 753 SQ AE on uue põlvkonna topelt akud, mis tagavad vaikse töö, emissiooni ja vähese hoolduse. Kaks akut töötavad üheaegselt, tasakaalustades erinevad laadimised ja tagades suurema sõltumatuse ning pikema aku tööea. Nii kasutatakse 48 voldiste 2x5Ah ePower liitiumioonakude võimsust optimaalseimal viisil, mis võimaldab niita ühe laadimisega umbes 600 m². 1,5 kW harjadeta mootor tagab tõhusa ja mugava niitmise. Stiga akumuruniiduk Combi 753 SQ AE niidulaius on 51 cm. Niidukil on mahukas 60-liitrine kogumiskorv, mille andur annab märku korvi täitumisest. Tagarattavedu pakub abi kasutamise lihtsustamiseks, samal ajal kui elektrooniline regulaator võimaldab niiduki kiiruse kõndimiskiirusega sobitada. Combi 753 SQ AE võimaldab valida nelja niidumeetodi vahel: kogumine, külgväljavise, tagantväljavise või multšimine, mis peenestab rohu peeneks ja ladestab jäägid maapinnale loodusliku väetisena. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,2 – 8,0 cm.

Tasub tähele panna, et akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.