Fiskars Norden universaalne kirves N10

86,00 

Fiskars Norden universaalne kirves N10 on inspireeritud põhjamaade kirvevalmistamise parimatest traditsioonidest.

Kirves sobib suurepäraselt puude lõhkumiseks ja tulehakatuseks laastude löömiseks. Sobib oma suuruse poolest ideaalselt ühe käega kasutamiseks.

Valmistatud Soomes.

Laos

Kategooriad: , , Tootekood: F-170113 Sildid:

Fiskars Norden universaalne kirves N10 on inspireeritud põhjamaade kirvevalmistamise parimatest traditsioonidest.

Norden-seeria kirvestel on süsinikterasest tera hõõrdumisvastase kattekihiga, mis aitab ära hoiab tera kinni kiilumist ning kaitseb seda rooste ja mustuse eest. Kaasas on tera kaitsekate. Turvaline tera ja varre ühenduskoht. Kirve käepide on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast hikkoripuust.

Kirves sobib suurepäraselt puude lõhkumiseks ja tulehakatuseks laastude löömiseks. Kirves sobib oma suuruse poolest ideaalselt  ühe käega kasutamiseks. Valmistatud Soomes.

Fiskars Norden universaalne kirves N10 on võitnud 2019 Red Dot disainiauhinna.

Soovitame kõiki tööriistu regulaarselt hooldada. Kõik terariistad, k.a. kirved vajavad teritamist. Fiskars XSharp kirve- ja noateritaja on sobiv kõikide Fiskarsi nugade ja kirveste teritamiseks. Keraamiline lihvimiskivi teritab kõiki kirveid ja nugasid õige nurga all.  Fiskars XSharp teritaja kasutamine on imelihtne.  Esmalt tehke teritaja otsale vajutades valik, mida soovite teritada – kirvest või nuga.  Liigutage lõiketera teritussoones edasi-tagasi ca 5-20 korda või seni kuni veendute, et lõiketera on taas piisavalt terav.  Terituskivi taastab terade õige kaldenurga. Teritaja on piisavalt väike, et seda kaasas kanda ja vajadusel kirve teravust värskendada. Lihtne lahti võtmine võimaldab teritajat mugavalt hooldada ja puhastada. Keraamilisi terituskive tuleb aeg-ajalt nõudepesuvahendiga pesta.

Vaata videost, kuidas valida õiges suuruses kirvest ja kuidas kirvest teritada.