Honda robotniiduk Miimo 40 Live

1290,00 

Lõikelaius (cm) 19
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 3 (30-50)
Kaal kg 7,6
Maksimaalne niidetav ala (m²) 400
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööalal 15° / 27%
Infopaneel LCD ekraan seadete menüüga
Aku tüüp Li-ion / 18V/ 2500 mAh
Keskmine laadimisaeg 45
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 45
Lõikesüsteem 3 vabaltpöörlevat lõiketera
Müratase mõõdetud: 63 dB(A)
Alarm +
PIN kood +
Tõsteandur +
Taimer +
Piirdekaabel 125
Klambrid 180

 

Laos

Kategooriad: , , Sildid:

Honda Robotniiduk Miimo 40 Live 400m2

HRM 40 Live

Meie uus Miimo 40 Live teeb muru hooldamise lihtsaks ja annab sinu aiale puhta ja hooldatud ilme. Nutikas robotmuruniiduk arvutab välja aia suuruse, kaardistab aia planeeringu ning koostab niitmisgraafiku. Võimas masin suudab niita kuni 400 m2 alasid. Enam lihtsamat viisi aia aastaringseks korrashoiuks on raske leida.

Mii-monitor rakendus*

Meie nutitelefonirakendus võimaldab sul juhtida Miimo 40 Live niitmisharjumusi. Rakenduse abil näed, millal täpselt ja kui tihti niiduk planeerib muru niita, ning seejärel saad vastavaid seadeid vajadusel muuta sealtsamast, kus iganes sa parajasti viibid.

Loogiline niitmismuster

Miimo 40 Live  niidab muru süstemaatiliselt 5 m ribadena. Masin töötab tõhusalt ja naaseb kohe pärast niitmist dokkimisjaama.

Place & Mow

Place & Mow („paiguta ja niida“) funktsioon võimaldab sul niita ka neid spetsiifilisi väikseid alasid, millele Miimo 40 Live ei ole juurde pääsenud, näiteks aiamööbliga alad mõõtmetega 2 x 2 m2 või 3 x 3 m2

“Smart Timer*

Miimo 40 Live arvestab niitmise planeerimisel ja ilmastikutingimustega, st see ei hakka niitma suures vihmasajus ega näiteks pärast põuaperioodi, kui muru ei ole saanud kasvada.

“Map & Mow”

Lihtsa seadistamisprotsessi abil kaardistab Miimo 40 Live sinu aia, arvutab seejärel aia suuruse ja koostab niitmisgraafiku. Masin teab, millal selle aku hakkab tühjenema ning naaseb alati õigeks ajaks dokkimisjaama laadima. Kui aku on laetud, jätkab masin niitmist samast kohast, kus see pooleli jäi.

Ei tea mis robotit valida? Aitame sind!    Kas soovite spetsialisti poolt paigaldust?*
    Kas soovite App’i teel juhitavat mudelit?*