Honda robotniiduk Miimo 520

2490,00 

Lõikelaius (cm) 22
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 20 – 60
Kaal kg 11,8
Maksimaalne niidetav ala (m²) 3000
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööalal 24° / 45%
Infopaneel LCD ekraan seadete menüüga
Aku tüüp Li-ion / 22,2V / 3600 mAh
Keskmine laadimisaeg 60
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 70
Lõikesüsteem 3 vabaltpöörlevat lõiketera
Müratase mõõdetud: 56 dB(A)
Alarm +
PIN kood +
Tõsteandur +
Taimer +
Kallutusandur +
Piirdekaabel 300m
Klambrid 300

 

Saadaval järeltellimisel

Honda Robotniiduk Miimo 520 3000m2

Teie uus pereliige, kes võtab niitmise oma hoolde.

Honda Miimo on uusima põlvkonna robot-muruniiduk. Ta pakub suurepärast lõikamistulemust ja täpsust, mis on omane Honda muruniidukile, aga ta töötab täiesti iseseisvalt. Pärast ühekordset paigaldamist hooldab ta Teie aia kõiki murupindu. Ainult siis, kui Teie seda soovite.Täpselt seal, kus vaja. Nii vaikselt, et Te peaaegu ei märkagi teda. Täisautomaatselt lahkub ta laadimisjaamast ja sõidab täpseid trajektoore pidi läbi aia. Ta ei lase takistustel ja ebatasasustel end peatada, kuid arvestab seejuures kõigega, mis pole muru. Võiks koguni öelda, et ta toob Teie aia parima külje nähtavale.

Honda Miimol on kõik omadused, mida on vaja täiuslikuks muruhoolduseks. Tal on jõudu ja vastupidavust, et ka suuremate murupindade ja tõusudega toime tulla või sillutatud teed ületada.

Ta on piisavalt intelligentne, et lõigata vaid Teie muru. Peenardest, puudest või aiatiigist hoiab ta osavalt eemale. Ta on tõeline kaunishing. Hoolikalt tõstab ta murulible enne lõikamist püsti ning jaotab mahalõigatud murutükid ühtlaselt ja praktiliselt nähtamatult laiali. Ta muudab isegi oma trajektoori, et maha ei jääks sõidujälgi. Kõik selleks, et pakkuda Teile täiuslikku muru. Te hakkate teda armastama.

Millimeetrise täpsusega lõigatud murupind – aga näha pole radasid või multše. Intelligentse lõikuri-puhurisüsteemiga tõstab Honda Miimo rohulible püsti, lõikab selle täpselt maha ning jaotab lõigatud osad eriti ühtlaselt. Tulemus: täiuslik lõikepilt.

Honda Miimo töötab jõuliselt ja väsimatult. Ta saab sellega hakkama kahel põhjusel: Ta on mittevajalike trajektooride vältimiseks piisavalt nutikas. Ja ta saab energiat kvaliteetsetelt liitiumioonakudelt. Need on kergemad kui tavapärased nikkelpliiakud ja lisaks sellele pole neil mäluefekti – tänu sellele säilitavad need pikemat aega täisvõimsuse.

Ei tea mis robotit valida? Aitame sind!    Kas soovite spetsialisti poolt paigaldust?*
    Kas soovite App’i teel juhitavat mudelit?*