Stiga Murutraktor Combi 166

2099,00 

Mootor STIGA ST 250 ES 224cc, 3,6kw
Lõikelaius ja lisainfo 66 cm, kogumine. lisavarustusena multš või külgväljavise
Ülekanne Hüdrostaatiline jalaga juhitav
Ratta mõõdud 13″ X 15″
Terade lülitamine Käsitsi, hoovaga
Koguja maht, L 150
Kütusepaagi maht (l) 3.8
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja Ei
Aku laadija komplektis On
Kaal pakendiga 152 kg
Mõõtmed pakendiga 1510 × 800 × 838 mm

 

Laos

Kategooriad: , , , Tootekood: 2T0070481/ST2 Sildid:

Stiga Murutraktor Combi 166 – Vaata tutvustavat videot siit!

Traktor Stiga Combi 166 on endise nimega Combi 1066 HQ

STIGA KOGUJAGA  MURUTRAKTOR  COMBI 166 – kompaktne ja ülihea manööverdusvõimega – ideaalne traktor iluaias töötamiseks!

Murutraktor Combi 166 sobib väiksemate murualade hooldamiseks. Tegemist on ainulaadse murutraktoriga, mis on ülihea manööverdamisvõimega ja väikeste mõõtudega. Traktoril on ühesilindriline STIGA ST 250 ES mootor koos elektrilise starteriga, töömahuga 224 cm³ ja võimsusega 3,6 kw. Traktori niidulaius on 66 cm. Sujuva ja turvalise sõidu tagab jalgpedaaliga juhitav hüdrostaatiline ajam. 

Kogujaga murutraktor sobib neile, kes soovivad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kokku kogutud kogu niidetud muru. Stiga kogujaga murutraktor Combi 166 sobib ideaalselt murualade niitmiseks keerulisema maasikudisainiga aedades, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Traktor on piisavalt kompaktne, et mahtuda läbi kitsaste vahede, väike pöörderaadius muudab takistuste ümber manööverdamise lihtsaks. Tasub lausa kaaluda oma muruniiduki välja vahetamist just selle mudeli vastu…

Soovitusliku niiduala suurus on kuni 1500 m². Niidukõrguse reguleerimiseks on 6 positsiooni vahemikus 3 – 7,6 cm. Vastavalt vajadusele ja hooajale saab valida erinevaid niidumeetodeid: niidet koguda, multšida ehk peenestada (kasutades kaasasolevat multšimisseadet) või külgväljaviset. Traktori koguja maht on 150 liitrit. Kogujaga töötamisel tuleb arvestada, et lopsaka murukasvu perioodil on tööaeg mõnevõrra pikem, sest omajagu aega võtab koguja tühjendamine. Kuid lisaks puhtale murule võib niidetud muru koos muude biolagunevate aiajäätmetega ümber töödelda väärtuslikuks kompostiks ja taaskasutada oma aias.

Töömugavust tõstab ergonoomilise disainiga Classic iste. Istmel on turvalüliti, kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.