Stiga Akumurutraktor Estate 798e

7699,00 

Võimsus kW/ RPM STIGA 48V-64Ah 3,0kw@3200rpm
Niidulaius ja lisainfo 98cm külgväljaviskega, kuni 7000m2
Ülekanne elektrimootor, pole ühtegi rihma
Ratta mõõdud 15″ X 18″
Esituled LED
Terade lülitamine elektriline 2el. mootorit
Esistange On
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja On
Aku laadija komplektis On
Laadimise aeg 3,5h
Kaal pakendiga 260 kg
Mõõtmed 2340 × 1098 × 902 mm

Laos

Kategooriad: , , , , Tootekood: 2T2800481/ST2 Sildid:

Stiga Murutraktor Estate 798e – Vaata tutvustavat videot siit!

Stiga akumurutraktor Estate 798e sobib suurte murualade niitmiseks. Soovitusliku niiduala suurus kuni 7000 m² (sõltub aku laetusest, niidu- ja ilmastikuoludest).

Komplektis aku ja akulaadija.

STIGA AKUMURUTRAKTOR ESTATE 798e – 2022.a. UUS MUDEL, mis muudab akutraktorite paradigmat – mugavus ja lihtsus igas mõttes!

Akutraktorite lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsemad mudelid murutraktorite seas. Stiga tõi turule täiesti uue põlvkonna kogujaga akumurutraktori Estate 798e, mis muudab senist paradigmat. Traktori automatiseeritud lahendused muudavad kõikide operatsioonide juhtimise äärmiselt mugavaks. Kangid ja hoovad on asendunud elektroonilise juhtimisega: käivitamiseks, niidukõrguse ja -kiiruse reguleerimiseks või kogumiskorvi tühjendamiseks piisab nupu vajutusest.

Kogujaga murutraktor Stiga Estate 798e sobib eeskätt neile, kes eelistavad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kohe kogu niidetud muru kokku kogutud. Traktoril on kahe lõiketeraga 98cm laiune niidukorpus, millel on ka kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. Terad lülitatakse sisse ja välja armatuurlaual asuvale nupule vajutades. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 elektroonilist positsiooni vahemikus 2,5 – 8 cm. Niidetud muru kogutakse 240-liitrisesse korvi. Kui varem tuli korvi tühjendada käsitsi, siis uus mudel pakub tühjendamiseks mugava ühe-nupu-vajutuse. Korv tühjendatakse automaatselt 7 sekundiga.

Töömugavust suurendavad Classic iste, pehmendusega rool ja püsikiirusehoidja. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu) töötades.

Niitmise ajal saab nupuvajutusega reguleerida tera kiirust 3 erineval režiimil: Standard, Boost ja Eco-Mode, olenevalt soovitud tulemusest ja hooldatava muru tingimustest. Boost -mode tõstab terade kiirust eriti rasketes niiduoludes, sellega kaasneb suurem energiakulu. ECO-mode süsteem vähendab terade kiirust ja säästab energiakulu, tänu millele pikeneb traktori tööaeg ja suureneb niidetav ala. ECO-mode’i kasutamise eeltingimuseks on kuiv ja suhteliselt madal muru.

Unikaalsed STIGA ePower akud

Traktori toiteallikana kasutatakse ühte 48V-64Ah STIGA ePower akut, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada selle kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Aku tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning aku eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks. Aku täislaadimise aeg on kuni 3,5 tundi. Ühe laadimisega saab töötada kuni 110 minutit (sõltub maastikust ja muru olukorrast).

Traktoril on väga kõrge niiskuskindluse tase (IP65), mis võimaldab traktorit kasutada vihmase ilmaga ja pesta niiduseadet voolava veega spetsiaalse pesuliidese abil (elektrikomponendid on täielikult isoleeritud ja kaitstud).

STIGA Vehicle Management System teeb pidevat diagnostikat, salvestab andmeid ja suhtleb STIGA.GO rakendusega. Tänu sellele saab kasutaja oma mobiiltelefonis reaalajas optimeerida niitmist, jälgides näiteks seda kui palju on jäänud niiduala või millal naasta koju, enne kui aku tühjaks saab. STIGA.GO rakendusega on võimalik vaadata traktori parameetreid, planeerida aku laadimisi, jälgida aku laetuse taset, vaadata plaanilisi hooldusi, kontakteeruda oma edasimüüjaga ja jagada temaga traktori infot.

Tasub tähele panna, et akutraktoril on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga traktoril. Traktor ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Traktoril pole veo- ja terade rihma ning rihmarattaid.