Stiga Murutraktor Estate 9122 W

5599,00 

Mootor HONDA GXV630 688cc, 13,4kw
Lõikelaius ja lisainfo 122 cm, LED-Advanced tuled, valatud esisild, diginäidikud
Ülekanne Hüdrostaatiline jalaga juhitav
Ratta mõõdud 15″ X 18″
Esituled LED-Advanced
Terade lülitamine Elektromagnetiline
Koguja maht, L 320
Esistange On
Kütusepaagi maht (l) 8
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja On
Aku laadija komplektis Ei
Kaal pakendiga 305 kg
Mõõtmed pakendiga 2015 × 1350 × 1228 mm

 

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: , , , Tootekood: 2T1310381/ST2 Sildid:

Murutraktor Stiga Estate 9122 W

Endine Estate 7122 HWSY

MUDEL ON ETTETELLITAV!

Stiga kogujaga murutraktor Estate 9122 W sobib suurte murualade niitmiseks. Soovitusliku niiduala suurus on ca 8000 m².

Akulaadija, multšikomplekt, kivikaitse ja haagisekonks on müügil lisavarustusena.

STIGA KOGUJAGA MURUTRAKTOR ESTATE 9122 W –  võimas mootor ja detailideni läbimõeldud disain tagavad suurepärase niitmiselamuse!

Ideaalne traktor neile, kes eelistavad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kohe kogu niidetud muru kokku kogutud. Malmist valatud esisilla tala suurendab traktori vastupidavust ja kasutusiga. Traktoril on kahe lõiketeraga 122 cm laiune niidukorpus, millel on kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga.  Terad lülitatakse sisse ja välja armatuurlaual asuvale nupule vajutades. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Ohutuse huvides ei niida traktor tagurdamisel. Spetsiaalne nupp annab siiski võimaluse niitmiseks ka tagurdamisel. Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 positsiooni vahemikus 3-9 cm. Niidetud muru kogutakse mahukasse 320-liitrisesse korvi. Spetsiaalne helisignaal annab märku murukoti täitumisest. Traktori mahukas  koguja vähendab tühjendamiseks kuluvat aega. Tänu sellele on niitmine kiirem ja sujuvam. Niidetud muru saab koos muude biolagunevate aiajäätmetega ümber töödelda väärtuslikuks kompostiks ja taaskasutada oma aias. 9122 W on kaks sünkroonselt pöörlevat tera, tänu millele optimeeritakse õhuvool nii, et väljavisketunnel ei ummistu ka ülekasvanud või niiske muru niitmisel.  Traktori spetsiaalne rehvimuster aitab töötamise ajal õhutada pinnast.

 LISAMUGAVUSED

5,5”  LED-ekraan ja püsikiirusehoidja muudavad traktori tehniliste näidikute jälgimise mugavaks ja kiiruse hoidmise ühtlaseks. Näiteks näitab roheline tuli ekraanil, millal on saavutatud parim lõiketulemus või spetsiaalne näidik kogumiskoti täitumist jms.  Töömugavust suurendavad Comfort+ kõrge seljatoe ja käetugedega iste ning pehmendusega rool. Võimsad LED-Advanced esituled tagavad hea nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu).

Tänu pesemisliidesele saab pärast iga niitmiskorda voolikuga kiiresti ja lihtsalt pesta niidukorpuse põhja.

Multšimise lisaseade annab traktorile mitmekülgsuse, kuna selle abil saab niita ilma niidet korvi kogumata. Peenestatud niide jääb väetisena murule.

Traktorite  LISASEADMED  võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga.  Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.