Stiga Akumurutraktor Swift 372e

4999,00 

Võimsus kW/ RPM STIGA 48v-25Ah 2,0kw@3500rpm
Niidulaius ja lisainfo 72cm, kogujaga kuni 2000m2
Ülekanne elektrimootor, pole ühtegi rihma
Ratta mõõdud 13″ X 15″
Esituled LED
Terade lülitamine elektriline 2el. mootorit
Esistange Ei
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja Ei
Aku laadija komplektis On
Laadimise aeg 3h
Kaal pakendiga 207 kg
Mõõtmed 1924 × 1070 × 735 mm

Laos

Kategooriad: , , , , Tootekood: 2T0250481/ST1 Sildid:

STIGA Murutraktor Swift 372e – Vaata tutvustavat videot siit!

Kaasas neli E-POWER süsteemi akut: 2  x 5 Ah  ja 2 x 7,5 Ah  +  kiirlaadija.

Akusid saab kasutada ka teistes STIGA 500, 700 ja 900 seeria aiatööriistade toiteks.

STIGA AKUMURUTRAKTOR SWIFT 372e – väike, vaikne ja loodud spetsiaalselt keeruliste maastikudisainiga alade niitmiseks

Akumurutraktorid on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsema mudeli murutraktorite seas. Stiga on turule toonud uue Stiga kogujaga akumurutraktori Swift 372e, mis on väike, kompaktne ja äärmiselt kerge manööverdamisvõimega, sobides ideaalselt seal, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Puude, põõsaste, lillepeenarde või muude aiaelementide vahel niitmiseks igati sobiv murutraktor. Kuna murutraktor Stiga Swift 372e laius on vaid  73,5 cm pääseb sellega hõlpsalt sisse ka kuuri/garaažiustest või kitsamatest väravatest.

Kahe teraga vastupidavast komposiitmaterjalist niidukorpus tagab vaikse ja  suurepärase niidutulemuse. Soovitusliku niiduala suurus on kuni 2000 m². Niidukõrguse reguleerimiseks on 6 positsiooni vahemikus 3-8 cm. Kogujaga murutraktori eeliseks on see, et kogu niidetud muru kogutakse koheselt kokku, tulemuseks on puhas ja laitmatu murupind. Niidetud muru kogutakse 170-liitrisesse kotti. Spetsiaalne helisignaal annab märku murukoti täitumisest.

Unikaalsed STIGA ePower akud

Traktori toiteallikana kasutatakse nelja ePower akut, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada nende kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Akude tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning akude eriline ehitus, kus iga elemendi jahutamiseks on jäetud piisavalt ruumi. Stiga akumurutraktori Swift 372e eripäraks on selle võime niita ka kolme akuga ja isegi kahe akuga garaaži naasta (niita ei saa). See annab võimaluse Swift’i akut jagada mõne teise STIGA 500, 700 ja 900 seeria akuaiatööriista toiteks, jätkates samal ajal murutraktoriga niitmist. Ühe laadimisega saab töötada kuni 45 minutit (Standard-mode).

Niitmise ajal saab reguleerida tera kiirust kolmel erineval režiimil: Standard, Boost ja Eco-Mode, olenevalt soovitud tulemusest ja hooldatava muru tingimustest. Standard – niitmine korra nädalas; Boost – rasketes, ülekasvanud muru tingimustes, tõstab terade kiirust, sellega kaasneb suurem energiakulu (kuni 12% rohkem, ); Eco – sagedaste niitmiste korral; vähendab terade kiirust, säästes energiat, suurendades niidetava ala suurust kuni 2800 m².

Traktoril on väga kõrge niiskuskindluse tase (IP65), mis võimaldab traktorit kasutada vihmase ilmaga ja pesta niiduseadet voolava veega spetsiaalse pesuliidese abil (elektrikomponendid on täielikult isoleeritud ja kaitstud). LED esitulede riba tagab parema nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm).

STIGA.GO rakendusega on võimalik vaadata traktori parameetreid, planeerida aku laadimisi, jälgida aku laetuse taset, vaadata plaanilisi hooldusi, kontakteeruda oma edasimüüjaga ja jagada temaga traktori infot. USB liides nutiseadme ühendamiseks traktoriga.

Tasub tähele panna, et akutraktoril on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga traktoril. Traktor ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Traktoril pole veo- ja terade rihma ning rihmarattaid.