Stiga Akumurutraktor Tornado 7108e

7499,00 

KAAL PAKENDIGA 227 kg
MÕÕTMED 1647 × 1198 × 1098 mm
VÕIMSUS KW/ RPM STIGA 48V-64Ah 3,0kw@3200rpm
LÕIKELAIUS JA LISAINFO 108cm külgväljaviskega, kuni 7500m2
ÜLEKANNE elektri mootor, pole ühtegi rihma
RATTA MÕÕDUD 15″ X 18″
ESITULED LED
TERADE LÜLITAMINE elektriline 2 el. mootorit
ESISTANGE On
MULTŠI KOMPLEKT Ei
HAAGISE KONKS KOMPLEKTIS Ei
PÜSIKIIRUSE HOIDJA On
AKU LAADIJA KOMPLEKTIS On
LAADIMISE AEG 3,5h
BLUETOOTH VASTUVÕTJA On

Laos

Stiga Murutraktor Tornado 7108e – Vaata tutvustavat videot siit!

Stiga murutraktor Tornado 7108e sobib suurte murualade niitmiseks. Soovitusliku niiduala suurus kuni 7500 m² (sõltub niidu- ja ilmastikuoludest, aku laetusest).

Komplektis on aku ja kiirlaadija. Aku laadimise aeg on ca 3,5 tundi.

STIGA AKUMURUTRAKTOR TORNADO 7108e – 2022.a akutraktorite uus mudel! Pikem töötsükkel, laiem niidulaius, kiirem laadimine!

Akumurutraktorid on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsemad mudelid murutraktorite seas. Stiga on turule toonud uue, suurema ja võimsama akumurutraktor Tornado 7108e. Tänu laiemale niidukorpusele on vaja vähem sõita (aja kokkuhoid!), nutikad niidurežiimid võimaldavad traktorit kasutada mitmekülgsemalt; patenteeritud teramootorid ja seitse elektriliselt juhitavat niidukõrgust tagavad suurepärase niidutäpsuse; One Pedal Drive – funktsioon – milline mugavus ja sujuv liikumine! Suuremate alade niitmisel tõstab püsikiirusehoidja kasutusmugav. Sellel traktoril ei leia enam kange ega hoobasid – piisab juhtpaneelil tundlikele nuppudele vajutamisest. Ühe vajutusega saab alustada niitmist, niidukõrguse ja -kiiruse reguleerimist, tulede lülitamist jms.

Niitmise ajal saab reguleerida tera kiirust 3 erineval režiimil: Standard, Boost ja Eco-Mode, olenevalt soovitud tulemusest ja hooldatava muru tingimustest. Boost -mode tõstab terade kiirust eriti rasketes niiduoludes, sellega kaasneb suurem energiakulu. ECO-mode süsteem vähendab terade kiirust ja säästab energiakulu, tänu millele pikeneb traktori tööaeg ja suureneb niidetav ala. ECO-mode’i kasutamise eeltingimuseks on kuiv ja suhteliselt madal muru.

Traktori toiteallikana kasutatakse unikaalseid STIGA ePower akusid, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada nende kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Akude tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning akude eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks.

Traktoril on väga kõrge niiskuskindluse tase (IP65), mistõttu võib traktorit kasutada vihmase ilmaga ja pesta niiduseadet voolava veega spetsiaalse pesuliidese abil (elektrikomponendid on täielikult isoleeritud ja kaitstud).