Stiga Raider Park 300 + lõikeseade Combi 95 Q

3299,00 

Kaal pakendiga 270 kg
Mõõtmed pakendiga 2044 × 915 × 1115 mm
Mootor STIGA ST450 432cc 8,1kw
Mootori mudel ST 450 STIGA
Ülekanne Hüdrauliline
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Elektriline
Vedavad rattad Tagumised rattad
Rooli ülekanne Tavaülekanne

 

Laos

Kategooriad: , , , , Tootekood: 2F5820421/ST2 Sildid:

Stiga Raider Park 300 + lõikeseade Combi 95 Q – Vaata kuidas toimib QuickFlip süsteem siit!

Kui soovite head niidutulemust, siis on raider Stiga Park 300 + lõikeseade Combi 95 Q suurepärane valik. Stiga keskliigend annab masinale hea manööverdusvõime. Tänu sellele saab niita ka aia kitsamaid piirkondi, nurki või muid keeruliselt ligipääsetavaid maa-alasid. Raider sobib ca 3000 m² alade niitmiseks. Niiduseadme kvaliteetsed terad kindlustavad suurepärase niitmis- ja multšimistulemuse.

Komplektis oleval Stiga niiduseadmel Combi 95 Q on unikaalne QuickFlip tehnoloogia, mis teeb seadme puhastamise ja hooldamise lihtsaks ja kiireks. Vastavalt vajadusele saab niidumeetodit kiiresti ümber seadistada valides multšimise või tagant väljaviske. Niiduseadmel on kaks sünkroniseeritud lõiketera, mille otsi saab vahetada. Niidulaius 95 cm. Niidukõrgust reguleeritakse elektriliselt, vahemikuks 2,5 kuni 8,5 cm. Niiduseadmel Combi 95 Q on kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. RAC Quick Connect süsteem aitab kasutajal lihtsa vaevaga  raiderile kinnitada erineva laiusega niiduseadmeid ja raideri ees kasutatavaid lisaseadmeid.

Raideritele mõeldud erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Harju saab kasutada teede ja parklate puhastamiseks nii tolmust, lehtedest kui ka kergemast lumest. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.