Stiga Raider Park Pro 900 AWX

10999,00 

Mootor Honda
Mootori mudel GXV 690 Twin; 688 cm3; 15,4kW; 2-silindriline
Ülekanne Hüdrauliline
Vedavad rattad 4 ratta vedu
Rooli ülekanne Hüdrauliline roolivõimendi + kolb
Niidulaius 95-125 cm (sõltub lõikeseadmest)
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Elektriline
Ratta mõõdud 16″ X 16″
Kütusepaagi maht (l) 15,0
Esituled LED-Advanced
Haagise konks komplektis On
Kaal pakendiga 321 kg
Mõõtmed pakendiga 2010 × 915 × 1044 mm

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: , , , Tootekood: 2F6430931/ST2 Sildid:

Stiga Raider Park 900 AWX – Vaata kuidas toimib QuickFlip süsteem siit!

Endine raider Park Pro 740 IOX

Niiduseade ei kuulu komplekti.

Stiga Park Pro 900 AWX – ideaalne raider professionaalseks tööks!

Stiga Park Pro 900 AWX on uus, võimsa 2-silindrilise Honda mootori ja hea manööverdusvõimega raider professionaalidele väga suurte murualade niitmiseks. Soovituslik niiduala suurus kuni 13 000 m².  15-liitrine kütusepaak  võimaldab pikki töötsükleid. Tänu ainulaadsele keskliigendiga 50:50 pööramissüsteemile järgivad tagarattad täpselt esirataste trajektoori, mis tõttu on selle traktoriga väga lihtne ja mugav manööverdada. Roolivõimendi ProDrive muudab juhtimise veelgi kergemaks ja stabiilsemaks. Raideri eesasetsev niidukorpus võimaldab paremini jälgida niidetavat ala, seejuures manööverdada kitsastes, raskesti ligipääsetavates kohtades. Pro-seeria veosillad on oluliselt pikema tööeaga ja mõeldud eeskätt professionaalseks kasutamiseks. Nelikveosüsteem tagab rataste hea haarduvuse maapinnaga ning annab stabiilsuse ka märjal või nõlvadega maastikul töötades. Kõik juhtnupud asuvad juhiistme kõrval oleval juhtpaneelil, millel on digitaalne ekraan traktori tööfunktsioonide pidevaks jälgimiseks.  Maksimaalset töömugavust suurendavad kõrge seljatoe ja käetugedega juhiiste koos panipaigaga väikeste esemete jaoks ning ergonoomiline lisakäepidemega rool, mille kõrgust saab reguleerida. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu) töötades.

Niiduseadme QuickFlip tehnoloogia abil saab Park Pro 900 AWX  niiduseadet kiiresti ja lihtsalt puhastada, samuti niidumeetodit ümber seadistada. RAC Quick Connect süsteem aitab kasutajal lihtsa vaevaga  raiderile paigaldada erineva laiusega niiduseadmeid (95–125 cm) ja raideri ees kasutatavaid lisaseadmeid. Niiduseade ei kuulu raideri komplekti ja tuleb eraldi juurde osta.

Antud Park Pro mudelil on välised liitmikud hüdrauliliselt juhitavate lisaseadmete ühendamiseks (näiteks X-kujuline lumesahk).

Raiderite erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Harjadega saab puhastada parklaid ja kõnniteid, sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.