Stiga Raider Park 700 WX

6499,00 

Mootor Stiga
Mootori mudel ST 600 Twin; 586 cm3; 13,1kW; 2-silindriline
Ülekanne (rev. logic), Hüdrauliline
Vedavad rattad 4 ratta vedu
Rooli ülekanne Hüdrauliline roolivõimendi
Niidulaius 95-125 cm (sõltub lõikeseadmest)
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Elektriline
Ratta mõõdud 16″ X 16″
Kütusepaagi maht (l) 12
Esituled LED
Haagise konks komplektis On
Kaal pakendiga 236 kg
Mõõtmed pakendiga 2010 × 915 × 990 mm

Laos

Kategooriad: , , , Tootekood: 2F6230745/ST2 Sildid:

Stiga Raider Park 700 WX – Vaata tutvustavat videot siit!

Endine raider Park 640 PWX

Niiduseade ei kuulu komplekti.

STIGA Raider PARK 700 WX – hea valik neile, kellel on suured murualad!

Stiga Park 700 WX  on uus, võimsa mootori ja hea manööverdusvõimega raider suurte murualade niitmiseks. Soovituslik niiduala suurus kuni 8500 m². Tänu ainulaadsele  keskliigendiga 50:50 pööramissüsteemile järgivad tagarattad  täpselt esirataste trajektoori. Roolivõimendi muudab juhtimise veelgi sujuvamaks ja kergemaks. Raideri eesasetsev niidukorpus võimaldab paremini jälgida niidetavat ala, seejuures niita kitsastes, raskesti ligipääsetavates kohtades, manööverdada ümber puude, põõsaste ja muude takistuste. Tagasilla Tuff Torg (4WD) nelikveosüsteem tagab rataste hea haarduvuse maapinnaga ning annab stabiilsuse ka märjal või nõlvadega maastikul töötades. Terade vabastamise ja niidukõrguse reguleerimise nupud asuvad juhiistme kõrval oleval juhtpaneelil. Kõrge seljatoega juhiiste koos panipaigaga väikeste esemete jaoks ja ergonoomiline lisakäepidemega rool tagavad maksimaalse töömugavuse. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu) töötades.

Niiduseadme QuickFlip tehnoloogia abil saab Park 700 WX  niiduseadet kiiresti ja lihtsalt puhastada, samuti niidumeetodit ümber seadistada. RAC Quick Connect süsteem aitab kasutajal lihtsa vaevaga raiderile   paigaldada erineva laiusega niiduseadmeid (95–125 cm) ja raideri ees kasutatavaid lisaseadmeid. Niiduseade ei kuulu raideri komplekti ja tuleb eraldi juurde osta.

STIGA Vehicle Management System  teeb pidevat diagnostikat, salvestab andmeid ja suhtleb Bluetooth -ühenduse kaudu STIGA.GO rakendusega. Tänu sellele on hõlpsam jälgida hooldushoiatusi ja hoida silm peal muudel tehnilistel parameetritel.

Raiderite  erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Harjadega saab puhastada parklaid ja kõnniteid, sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.