Stiga murutraktor Tornado 398M

1899,00 

Mootor STIGA ST 350 352cc, 6,5kw ühe silindriga
Lõikelaius ja lisainfo 98 cm külgväljaviskega
Ülekanne Käigud, 5 edasi ja 1 tagasi
Ratta mõõdud 15″ X 18″
Esituled Standard
Terade lülitamine Elektromagnetiline
Esistange On
Kütusepaagi maht (l) 6
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis Ei
Püsikiiruse hoidja Ei
Aku laadija komplektis Ei

 

Laos

Kategooriad: , , , Tootekood: 2T0510481/ST3 Sildid:

Stiga Tornado 398M – Vaata kuidas käivitada Stiga murutraktorit siit!

Külgväljaviskega murutraktoril Tornado 398M on kahe lõiketeraga vastupidav niidukorpus, laiusega 98 cm; käsitsi juhitav käikudega ülekanne ja Stiga ST 350 mootor võimsusega 6.5 kW. Akulaadija, multšikomplekt ja haagisekonks on müügil lisavarustusena.

Stiga murutraktor Tornado 398M sobib väiksema või keskmise suurusega murualade hooldamiseks. Soovitusliku niiduala suurus on ca 4500 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 positsiooni vahemikus 2,5 – 8 cm.  18” tagumised rattad annavad sõitmisel hea haarduvuse ka raskematel maastikel töötades.

Töömugavust suurendavad Classic iste ja  pehmendusega rool. Esituled tagavad nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu).

Traktoritele mõeldud erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga.  Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.