STIGA tõukeratas Comet 120 S – roosa

49,90 

  • kerge ja stabiilne konstruktsioon, mida on lihtne kokku panna ja hoiustada;
  • juhtraua kõrgus on reguleeritav, 72 – 82 cm maapinnast
  • alumiiniumist, terasest raam
  • seisuplaadi suurus 35 cm
  • PU rattad, 120 mm, laagrid ABEC 5 süsinik
  • maksimaalne kandevõime 50 kg

Laos

Kategooriad: , , , Tootekood: 80-7422-07 Sildid:

Stiga tõukeratas COMET 120 S on mugava ja kerge raamiga

Sobilik vanusele 5+

Värv: Roosa

STIGA tõukeratas COMET 120 S sobib ideaalselt aktiivsetele lastele.

COMET 120 S on kaasaegse disainiga kokkupandav tõukeratas, mille juhtraua kõrgus on reguleeritav. Kahe poldiga klamber koos lisalukuga tagab juhtraua kindlama fikseerimise. Ratta käepidemed on kaetud spetsiaalse libisemisvastase TPE-kattega. Stiga poolt arendatud topelt stabiilsusesüsteem ja PU-rattad (polüuretaan) tagavad turvalise ja sujuva sõidu.

Kaherattalised tõukerattad on kõige kauem kasutusel olnud ja endiselt väga populaarsed nii laste kui ka täiskasvanute seas. Tõukeratastega sõitmine ja manööverdamine on lihtne. Ent mida suuremad on rattad, seda vähem tunneb teekonarusi ja sõit sujub pehmemalt. Kõige paremad on kummist rattad, mis ei kulu nii kiiresti kui polüuretaanist rattad.

Milline tõukeratas valida või milline kõige paremini sobib, sõltub suuresti kasutajast endast. Kui ratast kasutatakse iga päev, siis tasuks valida kerge, kokkupandav ja väiksemate ratastega tõukeratas. Enamik 2-rattalisi on kokkupandavad, neid on lihtne kaasa võtta ja hoiustada.

Kui soovite sõidu mugavust ja oluline on sõidu kiirus, siis valige suuremate ratastega tänavaratas. Tänavarattad on mugavad pikemate vahemaade läbimiseks. Rataste suurused algavad 120 mm kuni 16 tollini välja.

Vaata teisi tõukerattaid ja värve SIIT!