Võsalõikur Stihl FS 490 C-EM KW

1,199.00

Võsalõikur Stihl FS 490 C-EM

Eriti tugev ja vastupidav käepidemesoojendusega võsasaag professionaalseks kasutamiseks maastikuhoolduses.

Standardvarustuses STIHL M-Tronic elektrooniline karburaator, STIHL ErgoStart starter, STIHL 2-MIX mootor, mis tagab kuni 20% madalama kütusekulu ja kuni 50% väiksema heitgaasieralduse ning metsatööde kandetraksid ADVANCE PLUS. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ning suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti Antivibratsioonisüsteem – tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele.

Saeketas – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast. Lihtne teritada võsalõikaja saeketta terituseks mõeldud STIHL 5,5mm teritusraamiga ja saetee tegemiseks STIHL räsajat.

 

Kategooriad: ,