Honda Võsalõikur UMK 450 XE ET

749,00 

Mootor GX 50T
Võimsus hj 2,0
Kütusepaak l 0,6
Kaal kg 9
Helirõhu tase töökohal dB(A) 92 – 98

Laos

Kategooriad: , , Tootekood: UMK450E_XE_ET Sildid:

Honda Võsalõikur UMK 450 XE ET on professionaalne võsalõikur vibratsioonivastase süsteemi ja eriti mugavate rakmetega. Võsalõikur, mis on praktiline, kuid võimas ja töökindel tagades püsiva võimsuse ja pöördemomendi ka nõudlikes tingimustes.

HONDA UMK 450 XE saab hakkama mis tahes tööga, mida ootate. Äärmiselt vastupidava ja töökindla 4-taktilise aiavõsalõikuriga saate minna sinna, kuhu ükski teine ​​võsalõikur ei jõua. Võsalõikuri mugavad U- kujulised traksid on viie erineva seadistusega ja maksimaalse haarduvusega. 

HONDA võsalõikur UMK 450 XE ET on ülimalt käepärane. Seade saab hakkama igat tüüpi töödega, olenemata sellest, kui pikad või nõudlikud need on. Sellel võsalõikuril on standardvarustuses mugavad rakmed, nailonist trimmipea ja vastupidav kolmepunktiline tera. Reguleeritav juhtraud tagab parema ja turvalisema haarde. Kiirelt laaditav Tap & Go nööripea. Äärmiselt väike kaal ja tasakaalustatud proportsioonid muudavad seadme juhtimise kasutamise ajal lihtsaks, nii et on palju lihtsam jõuda ka kõige keerulisematesse kohtadesse.